Новини

🗓️З благословіння митрополита Одеського та Ізмаїльского Агафангела на території храму архістратига Божого Михаїла, що розташований на вулиці Тінистій, відкрили пункт постійного базування бригади  Екстреної медичної  допомоги. Другою локацією, де було відкрито пункт базування, стало приміщення на вулиці Успенській на территорії жіночого монастиря на честь святого Архангела Михаїла.

🚑Співпраця з Екстренкою особливо  необхідна у період війни, оскільки збільшується ризик виникнення надзвичайних ситуацій у місті, де необхідна екстрена медична допомога та доїзд до місяця виклику повинен бути якнайшвидшим.

Ми – Українська Православна Церква завжди були, є і будемо зі своїм українським народом, і намагаємось підтримувати здоров’я наших громадян не тільки духовно, а тепер і тілесно.

Телевізійний ЕпархиальнийОгляд

Ми в Facebook