Новини

Високопреосвященніший Климент, митрополит Ніжинський і Прилуцький очолив Божественну літургію в Свято-Успенському кафедральному соборі м.Одеса

По завершенні богослужіння було звершено славлення перед шанованою іконою Божої Матері «Касперівської».

15 жовтня, з благословення Високопреосвященнішого Агафангела, митрополита Одеського та Ізмаїльського ,. Високопреосвященніший Климент, митрополит Ніжинський і Прилуцький очолив Божественну літургію в Свято-Успенському кафедральному соборі, у співслужінні Високопреосвященнішого Віктора, архієпископа Арцизького, духовенства та гостей Одеської єпархії.

Після закінчення богослужіння було звершено славлення перед шанованою іконою Божої Матері «Касперівської».

У цей день святкується пам’ять сщмч. Кипріяна і мц. Юстини. Св. Священномуч. Кипріян – спочатку був жерцем язичницьким і майстерним чарівником, потім увірував у Христа і був єпископом Антіохійським. Св. Муч. Юстина діва – молитвою і хресним знаменням здійснювала чудеса, ніж та навернула до Христа св. Кипріяна. Обидва вони потім після мук за Христа були обезголовлені, в 268 році.

ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ ЄПАРХІАЛЬНИЙ ОГЛЯД

Ми в Facebook