Новини

Відбулася завершальна четверта сесія пастирського форуму для священнослужителів благочинь міста Одеси

27 грудня 2021 р. з благословення Високопреосвященнішого Митрополита Одеського та Ізмаїльського Агафангела відбулася завершальна четверта сесія пастирського форуму для священнослужителів благочинь міста Одеси.
Перед початком роботи до учасників форуму звернувся правлячий архієрей Одеської єпархії – Високопреосвященніший Митрополит Одеський та Ізмаїльський Агафангел: «Головне завдання кожного з нас сьогодні – закликати всіх наших пасомих дорожити богозповіданою єдністю у Христі. Наше слово проповіді має бути спрямоване на зцілення безсмертних душ людських, примирення одне з одним та зі своєю совістю. Необхідно докладати всіх зусиль, щоб не було місця поділам і конфліктам, оскільки слово Церкви завжди сповнене миру і любові. Саме на це чекає від нас наша паства».
Під час роботи Форуму пройшли практичні заняття на тему: «Схематизація діяльності церковної громади». Для ефективності всі учасники були поділені на групи, в яких обговорювалися нагальні питання життєдіяльності парафій, пастирського служіння, соціальної, місіонерської роботи та ін. Роботу кожної групи координував відповідальний модератор. Головною ідеєю робочої зустрічі стала проблематика церковної місії у сучасних умовах. Після роботи в групах результати були презентовані спікером кожної групи всім учасникам Форуму.
На завершення всі учасники зібралися в актовій залі ОДС, де підбили підсумки зустрічі та отримали нові посвідчення священнослужителів Одеської єпархії УПЦ та нові Церковні календарі на 2022 рік із довідковою інформацією про Одеську єпархію УПЦ.

Телевізійний ЕпархиальнийОгляд

Ми в Facebook