Новини

🔥Вечером 21 вересня 2021 року невстановлені особи підпалили нижній будується храм Святого Духа, який знаходиться в селі Іванчанка Болградського району Одеської області.
Пожежа оперативно ліквідували силами місцевих жителів, що врятувало храм від повного знищення.
В результаті спалаху пошкоджена частина церкви і частково знищена церковне начиння.
Загиблих і постраждалих в результаті події немає.
На місце НП оперативно прибули співробітники Тарутинського ОНП і відразу ж приступили до розслідування даного правопорушення, за що віруючі щиро дякують.
На даний момент правоохоронними органами проводиться перевірка, встановлюється коло осіб, причетних до даної події.

ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ ЄПАРХІАЛЬНИЙ ОГЛЯД

Ми в Facebook