Новини

В Одеському виставковому центрі «ІНВАЦ» відкрилася православна виставка-ярмарок “Світло Різдва”

У п'ятницю, 14 січня, о 17.00 у приміщенні виставки буде дано виставу "Дари волхвів"

8 січня 2022 року з благословення Високопреосвященнішого Агафангела, митрополита Одеського та Ізмаїльського в Одеському виставковому центрі «ІНВАЦ» відкрилася православна виставка-ярмарок “Світло Різдва”. Цю виставку рік у рік організує Відділ релігійної освіти та катехизації Одеської єпархії. Мешканці південної столиці вже знають, що у святкові дні можна прийти на Рішельєвську, 28, щоб зустрітися з давніми добрими знайомими – представниками православних парафій та монастирів як нашого краю, так і далеких областей України та друзями з країн ближнього зарубіжжя. Понад 90 учасників прибуло до Одеси цього року!
Урочистий молебень перед початком доброї справи відслужив заступник голови Відділу релігійної освіти та катехизації протоієрей Андрій Гавриленко. Молебень супроводжував спів самих учасників. Після молебного співу отець Андрій виголосив напуття, в якій наголосив на необхідності молитви та катехизаторському характері свого послуху: “Якщо ми пам’ятатимемо, що трудимося на славу Божу, – то, можливо, побувавши на виставці і поговоривши з нами, хтось із наших відвідувачів забажає сповідатися, приведе до храму рідну людину, а нецерковний, можливо, і прийде сам”. – Насамкінець священик закликав пам’ятати про назву виставки і своїми діями, дружньою бесідою, настроєм нести людям світло Різдва Спасителя, а потім окропив приміщення та товари святою водою.В експозиції цього року представлено безліч православної літератури, ікони, календарі, є дуже гарна (і тепла!) швейна продукція, різноманітні хустки, церковні тканини та вбрання, продукти з монастирських пасік та інші товари.

За традицією, будуть проводитися просвітницькі лекції (початок о 17.00) та працюватимуть програма «Місто майстрів» (майстер-класи для дітей та дорослих).
У п’ятницю, 14 січня, о 17.00 у приміщенні виставки буде дано виставу “Дари волхвів” (за розповідю О.Генрі) молодіжного театру-студії «Кристал» при Свято-Олексіївському храмі м. Одеси.

САЙТ ОДЕСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

ПРАВОСЛАВНА ОДЕСА