Новини

В Одеській єпархії УПЦ дедалі більше храмів приєднуються до відкриття на своїх територіях пунктів обігріву та підтримки

В ⛪️ Одеській єпархії УПЦ дедалі більше храмів приєднуються до відкриття на своїх територіях пунктів обігріву та підтримки 🇺🇦Добро Об‘єднує.🤝

☺️🙏Ми раді, що сьогодні храми є не тільки місцем молитви, але й справжнім будинком для всіх нужденних та острівцем взаємодопомоги.

🛌☕️🍪Ми сьогодні побували у храмі Володимирської ікони Божої Матері, що на вулиці Добровольського 110, де побачили, як парафіяни приймають людей, надаючи їм допомогу та підтримку всім необхідним.

☝🏻Проявляючи турботу, увагу, підтримку нашим ближнім, ми твердо свідчимо, що нас не вдасться зламати, тому що ми з Богом, головним свідченням присутності Якого, є любов, яка проявляється саме у наданні допомоги оточуючим.❤️🤝🇺🇦

🙏Дорогі друзі, для отримання детальної інформації звертайтесь на гарячу лінію Одеської єпархії УПЦ:

📲VIBER,WhatsApp,Telegram

+380936150820

🧔🏻‍♂️🙏А якщо буде можливість підтримати нашу різнобічну діяльність та ініціативи залишимо тут посилання для Донатів:

Телевізійний ЕпархиальнийОгляд

Ми в Facebook