В м.Кілія пройшло свято сім’ї, любові і вірності

Безліч людей, що прийшли на концерт, були раді бачити таке свято у себе в місті ..

З благословення митрополита Агафангела в м Кілія ось уже п’ятий рік поспіль проходить святковий концерт, присвячений дню пам’яті святих Петра і Февронії, а так само Дню любові, сім’ї і вірності.

У зв’язку з тим, що календарний день, на який припадає це свято припадає в дні посту, коли Свята Церква не вітає розважальні заходи, було прийнято рішення перенести святковий концерт.

На центральній площі міста, перед сценою, зібралося безліч людей, які слухали виступи місцевих талановитих артистів.

Для дітей були організовані зони для відпочинку і розваг, батути і виступ аніматорів.

Безліч людей, що прийшли на концерт, були раді бачити таке свято у себе в місті і дякували протоієрея Михайла Павлишина та інших організаторів концерту за чудове свято.

За благословення митрополита Агафангела в м Кілія ось уже п’ятий рік поспіль проходить святковий концерт, присвячений дню пам’яті святих Петра і Февронії, а так само дню любові, сім’ї і вірності.
Безліч людей, що прийшли на концерт, були раді бачити таке свято у себе в місті і дякували благочинного Кілійського округу протоієрея Михайла Павлишина та інших організаторів концерту за чудове свято.

Дорогі наші друзі і передплатники! Разом ми зробимо набагато більше! Ми чекаємо кожного, хто може і хоче зробити цей світ добрішим !!! Наші контакти в Viber, WhatsApp, Telegram
+ 380730171000.Пішіте нам свої ідеї та пропозиції!

Підписуйтесь на наш Telegram https://t.me/odeparh

# ДоброОб’єднує

А якщо буде можливість підтримати нашу різнобічну діяльність та ініціативи залишимо тут реквізити:
💳

ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ ЄПАРХІАЛЬНИЙ ОГЛЯД