Участь в засіданні Літургійної комісії при Священному Синоді УПЦ

З благословення митрополита Агафангела архієпископ Діодор прийняв

З благословення митрополита Агафангела архієпископ Діодор взяв участь в засіданні
Літургійної комісії при Священному Синоді УПЦ.

7 вересня 2021 року з благословення Високопреосвященнішого Агафангела, Митрополита Одеського архієпископ Южненський Діодор, вікарій Одеської єпархії УПЦ взяв участь в пленарному засіданні Літургійної комісії при Священному Синоді УПЦ. Перед засіданням, яке проходило при ставропігійному храмі свв 12-ти Апостолів Христових м.Києва (р-н Осокорки) в самому храмі була звершена Божественна Літургія, яку очолили Високопреосвященніший Митрополити Новокаховський і Генічеський Філарет і Сєвєродонецький і Старобільський Никодим, а також архієпископи Обухівський Іона і Южненський Діодор. Їм співслужили уставщика Києво-Печерської Лаври архімандрит Полікарп (Ліненко) і Київського Свято-Троїцького Іонинського монастиря архімандрит Спиридон (Письменний), а також проректор Одеської Духовної семінарії з навчально / методичної роботи протоієрей Андрій Ніколаіді; інші члени комісії в священному сані.
На засіданні обговорювалися нові богослужбові чини і виправлення богослужбових текстів вже наявних у вживанні нашої Церкви.

САЙТ ОДЕСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

ПРАВОСЛАВНА ОДЕСА