У м.Біляївка відбувся з’їзд православної молоді Біляївського благочиння

На цьому з'їзді було прийнято рішення проводити подібні заходи щорічно, в різних парафіях благочиння

З благословення високопреосвященнішого Агафангела митрополита Одеського та Ізмаїльського 18 липня в м.Біляївка відбувся з’їзд православної молоді Біляївського благочиння.
Ініціатор цієї події – клуб православної молоді Свято-Миколаївського (настоятель протоієрей Віктор Мандра) і Свято-Успенського (настоятель протоієрей Володимир Підгаєцький) храмів м.Біляївка.
Метою цього з’їзду було знайомство, спілкування у вільній обстановці з однолітками і зі священиками. Для хлопців була представлена ​​насичена програма, це і конкурси та веселі ігри, вокальні та музичні номери. На гітарі виконали композиції ієрей Михайло Секержінскій, Олександр Яровенко та Ілля Гриценко, вокальні номери прозвучали у виконанні Антоніни і Ольги Курдогло а так-же Катерини Сіліон.Не обійшли увагою і присутніх на святі батьків, їм була надана можливість заспівати українські народні пісні а так- ж духовні канти під акомпанемент баяна.
Всіх також чекало смачне частування. Організатори висловлюють подяку усім чеснот, які надали допомогу в проведенні цього свята.
На цьому з’їзді було прийнято рішення проводити подібні заходи щорічно, в різних парафіях благочиння.

ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ ЄПАРХІАЛЬНИЙ ОГЛЯД

Ми в Facebook