У день пам’яті святителя Інокентія

Митрополит Агафангел звершив Божественну літургію в Спасо-Преображенському Одеському кафедральному соборі

У день пам’яті святителя Інокентія митрополит Агафангел звершив Божественну літургію в Спасо-Преображенському Одеському кафедральному соборі

7 червня 2021 року, в день пам’яті великого святого, просіяли на богохранимой землі Одещини, молитовника, богослова, вченого з світовим ім’ям архієпископа Інокентія (Борисова), Високопреосвященніший Агафангел, митрополит Одеський і Ізмаїльський звершив святкову Божественну літургію в Спасо-Преображенському Одеському кафедральному соборі. . За богослужінням владиці митрополиту співслужили: Високопреосвященніший Аркадій, архієпископ Овідіопольський, Високопреосвященніший Діодор, архієпископ, Южненський, Високопреосвященніший Віктор, архієпископ Арцизький, Преосвященніший Сергій, єпископ Болградський, ректор Одеської духовної семінарії протоієрей Димитрій та численне духовенство єпархії.
Після завершення літургії перед ракой з мощами святителя Інокентія був відслужений святковий молебень.

ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ ЄПАРХІАЛЬНИЙ ОГЛЯД

Ми в Facebook