Новини

Святкова Божественна літургія в Різдво-Богородичному жіночому монастирі с.Олександрівка

Після закінчення Божественної літургії Владика Агафангел звернувся до тисяч віруючих з архіпастирським словом і висловив подяку ігумені Єрмогену за труди на благо Церкви і турботу про обитель і її насельниць.

21 вересня 2021 року, у свято Різдва Пресвятої Богородиці Високопреосвященніший Агафангел, митрополит Одеський і Ізмаїльський звершив святкову Божественну літургію в Свято-Різдво-Богородичному жіночому монастирі м Одеси. Владиці співслужили: Високпреосвященнейшій Діодор, архієпископ Южненський, Високопреосвященніший Сергій, архієпископ Болградський, намісник Свято-Миколаївського чоловічого монастиря м Ізмаїл архімандрит Аліпій (Цушко), благочинний храмів Болградського округу протоієрей Стефан Турлак, благочинний храмів Кілійського округу протоієрей Михайло Павлишин та духовенство Болградського, Ізмаїльського і Кілійського благочиння.
За Божественною літургією була здійснена священницька хіротонія насельника Свято-Іверського чоловічого монастиря м.Одеси.

САЙТ ОДЕСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

ПРАВОСЛАВНА ОДЕСА