Рідним, близьким та колегам Л. М. Кравчука.

Зі щирими співчуттями+АГАФАНГЕЛМИТРОПОЛИТ ОДЕСЬКИЙ ТА ІЗМАЇЛЬСЬКИЙпочесний громадянин м. Одеси та Одеської області.

З глибокою болю в серці мною сприйнята сумна звістка про кончину Леоніда Макаровича Кравчука – першого Президента Незалежної України. Роділяючи скорботу непоправної втрати, прийміть мої щирі глибокі співчуття у зв’язку із цією сумною подією. Все своє свідоме життя спочилий присвятив служінню нашій Україні, обіймаючи високі відповідальні керівні посади, що зробило його визначним державним та політичним діячем.
У 1991 році ми разом працювали у Верховній Раді України, потім, Леонід Макарович будучи першим Президентом України, неодноразово зустрічався зі мною та обговорював питання церковно-державних відносин.
Про свої труди заради блага нашої Батьківщини для нащадків Л. М. Кравчук залишив велику літературну спадщину – монографії та статті. Будучи ревним патріотом України, приймаючи доленосні рішення, зробив величезний внесок у будівництво нової Незалежної суверенної України.
Милостивий Господь нехай простить гріхи та упокоїть душу новопреставленого раба Свого Леоніда в обителях Небесних і сотворить йому вічну та блаженну пам’ять.

Зі щирими співчуттями

+АГАФАНГЕЛ
МИТРОПОЛИТ ОДЕСЬКИЙ ТА ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ
почесний громадянин м. Одеси та Одеської області.

10 травня 2022 року

Телевізійний ЕпархиальнийОгляд