Престольне свято в Свято-Покровському скиту с.Маринівка

Утворений працями і піклуванням Високопреосвященнішого митрополита Агафангела Свято-Покровський скит стає ще ..

Митрополит Агафангел очолив урочисте богослужіння в день престольного свята в Свято-Покровському скиту с.Маринівка.

Високопреосвященніший Агафангел, митрополит Одеський і Ізмаїльський, очолив святкову Божественну літургію в Свято-Покровському скиту с.Маринівка в день святкування Покрови Пресвятої Богородиці 14 жовтня. Його Високопреосвященству співслужили вікарні архієреї: архієпископ Арцизький Віктор, архієпископ Болградський Сергій, а також численне духовенство та гості Одеської єпархії.
Утворений працями і піклуванням Високопреосвященнішого митрополита Агафангела Свято-Покровський скит стає ще одним духовним центром Одеського регіону, про що яскраво свідчать численні паломники, які прибули сюди розділити радість престольного свята.

САЙТ ОДЕСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

ПРАВОСЛАВНА ОДЕСА