Початок навчального року в Одеській Духовній семінарії

І на завершення Владика вручив студентам першого курсу пам'ятні книги.

30 серпня 2021 року, Високопреосвященніший Агафангел, митрополит Одеський і Ізмаїльський у співслужінні вікарія Одеської єпархії архієпископа Южненського Діодора, ректора Одеської духовної семінарії протоієрея Димитрія Яковенко, викладачів звершив молебень перед початком навчального року в соборі на честь ікони Божої Матері «Живоносне джерело» Свято-Успенського патріаршого чоловічого монастиря.

Перед початком богослужіння владика благословив учнів першого курсу на носіння підрясників.

Після богослужіння Високопреосвященніший владика Агафангел очолив урочистий акт, присвячений початку нового 2021- 2022 навчального року, в актовому залі Одеської духовної семінарії. Відкриваючи захід, ректор ОДС протоієрей Дмитро Яковенко сердечно подякував митрополиту Агафангелу за його постійну турботу про викладачів та учнів Одеської духовної школи, відзначивши великий внесок Його Високопреосвященства в розвиток всіх аспектів діяльності ОДС.

І на завершення Владика вручив студентам першого курсу пам’ятні книги.

Телевізійний ЕпархиальнийОгляд

Ми в Facebook