Новини

Відкриття щорічного Всеукраїнського Інтелект форуму«Украінська книга на Одещині»

21 травня 2021 року в Одеській національній науковій бібліотеці відбулося відкриття щорічного Всеукраїнського Інтелект форуму «Русский книга на Одещині».
З благословення Високопреосвященнішого Митрополита Одеського та Ізмаїльського Агафангела на заході виступила настоятелька Свято-Архангело-Михайлівського жіночого монастиря, голова єпархіального відділу «Церква і культура» ігуменя Серафима (Шевчик). Вона передала учасникам форуму привітальні побажання Почесного Громадянина м.Одеси і Одеської області, Лауреата Галереї Почесних благодійників Одещини Одеської Національної наукової бібліотеки «Люди щедрих сердець» Митрополита Агафангела, за меценатської допомоги якого відбувся нинішній форум. Архіпастир багато років, з найперших днів свого перебування на Одеській кафедрі, постійно підтримує Горьківка, як в народі називають наукову бібліотеку, – найстаріше та найбільше книгосховище України, що має славну історію і відоме ім’я в усьому світі. При матеріальної допомоги Владики в бібліотеці поповнюються фонди, закуповуються книги і періодичні видання, проводяться різні заходи гуманітарного і духовно-просвітницького характеру. Архіпастир ось уже більше 20-ти років, з самого заснування, незмінно надає благодійну допомогу найавторитетнішому вітчизняному книговидавничій і бібліотечної форуму «Українська книга на Одещині». Підтримка книги, видавничих і просвітницьких проектів – всього, що пов’язано з розвитком національної культури є пріоритетом в його діяльності.Благодійність Владики Митрополита Агафангела простягається і на інші сфери культури: він допомагає багатьом установам, що працюють в справі освіти і культури. Це особливо важливо зараз, коли національна культура обділена увагою деяких владних структур, перебуваючи на узбіччі їх пріоритетів. Напередодні святкування 30-річчя Незалежності України знову актуалізується питання відродження духовності в нашій державі. Така діяльність дуже важлива в світлі численних проблем, які переживає сучасне українське суспільство. Вона дає надію, що за наявності доброї волі і з допомогою Божою Україна доб’ється зміни життя на краще і розквіту національної культури, мистецтва, книговидання, бібліотечної справи, просвітництва та духовності.
Під час відкриття форуму «Українська книга на Одещині» генеральний директор ОННБ Ірина Олександрівна Бірюкова сердечно подякувала Митрополита Агафангела за його меценатську діяльність і висловила почуття вдячності всім, за допомогою кого зміг на такому високому рівні в нинішній складний час реалізуватися масштабний проект Одеської національної наукової бібліотеки.

🧱⚒️ВІДБУДУЄМО СОБОР РАЗОМ!🤝⛪️

🙏Дорогі друзі, якщо буде можливість допомогти на відновлювані роботи в Спасо-Преображенському соборі м.Одеси залишаємо тут реквізити:

• за посиланням online;
  • фізичні особи, клієнти:Privat
  • 🏦🫙Bank та Mono Bank перераховують кошти на карту Благодійного фонду 5169330521251063
    фізичні особи інших банків перераховують кошти за повними реквізитами:

🗳️БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ПОКРОВ ТА МИЛОСЕРДЯ»

📑ЄДРПОУ 43611540
UA IBAN563052990000026001044912781
(карта 5169330521251063) (валюта ГРН)

💵UA85 305299 00000 26006034914299 USD ( долари США)

💶UA02 305299 00000 26005044925451 EUR (євро)