ОДЕСЬКА ДУХОВНА СЕМНІНАРІЯ ОГОЛОШУЄ НАБІР СТУДЕНТІВ 🏫
🗓на 2022/2023 навчальний рік

👨‍🏫Термін навчання – 4 роки.Після закінчення семінарії випускники отримують диплом бакалавра богослов’я

📚Семінарія є учбовим закладом, який здійснює підготовку майбутніх священнослужителів Православної Церкви. Вона розташована поблизу Свято-Успенського одеського чоловічого монастиря на мальовничому березі Чорного моря. Всім студентам надається гуртожиток, а також всі забезпечуються триразовим харчуванням.
👨‍🏫Термін навчання – 4 роки.
Після закінчення семінарії випускники отримують диплом бакалавра богослов’я, який дає їм можливість, з дотриманням канонічних умов, приступити до парафіяльного життя або продовжити навчання в магістратурі духовної академії.
📋ПОДАЧА ДОКУМЕНТІВ:
СЕМІНАРІЯ:
м. Одеса, пров. Монастирський, 4
з 9:00 до 17:00 в робочі несвяткові дні
з 15 червня до 15 серпня
☎️Телефон для довідок:
+38 099 530 82 11 (Viber, Telegram, WhatsApp)

🎓При семінарії також діють регентське, золотошвейне та іконописне відділення, які розташовані на території Свято-Архангело-Михайлівському одеському жіночому монастирі. Там юнаки та дівчата, вивчаючи богословські предмети, можуть отримати навики, які зможуть застосувати на користь Святої Церкви.
🏫ПОДАЧА ДОКУМЕНТІВ В РЕГЕНТСЬКЕ, ЗОЛОТОШВЕЙНЕ ТИ ІКОНОПИСНЕ ВІДДІЛЕННЯ:
м. Одеса, вул. Успенська, 4
з 9:00 до 17:00 в в робочі несвяткові дні