Обитель Успіння Божої Матері

26 серпня, після закінчення вечірнього Богослужіння, з благословення Високопреосвященнішого Агафангела, митрополита Одеського та Ізмаїльського, архієпископ Арцизький Віктор звершив чернечий постриг насельнка Свято-Успенського Патріаршого чоловічого монастиря послушника Анатолія з нареченням імені Філагрій, в честь священномученика Філагрія, єпископа Кіпрського.
Неможливо не помітити, як велике духовне вплив обителей змінює долю міста і людей. Свято-Успенський монастир протягом всієї своєї історії являв приклад глибокої духовності і жертовного служіння людям. Велике значення монастиря в розвитку освіти, благодійництва, формуванні незабутнього вигляду міста. Нині з Божою допомогою Свято-Успенська обитель продовжує здійснювати нероздільний подвиг молитви і суспільного служіння, є берегинею древніх православних традицій, зримим пам’ятником духовної стійкості і мужності.
Свято-Успенський монастир завжди знаходиться під невсипущим батьківським поглядом Митрополита Агафангела, який дбайливо вникає в усі сторони життя обителі.

Телевізійний ЕпархиальнийОгляд

Ми в Facebook