Новини

Митрополит Агафангел очолив урочистості з нагоди завершення навчального року в Одеській духовній семінарії

7 червня 2021 року, Високопреосвященніший Агафангел, митрополит Одеський і Ізмаїльський очолив урочистості з нагоди завершення навчального року в Одеській духовній семінарії. З благословення Владики урочисті збори відкрив ректор семінарії протоієрей Димитрій. Потім виступив секретар ради ОДС архімандрит Тихон, який зачитав звітну доповідь про результати перевідних і випускних іспитів.
Батько ректор оголосив привітальні телеграми, що надійшли на адресу ОДС від голови Навчального комітету при Священному синоді УПЦ, митрополита Ніжинського і Прилуцького Климента і почесного члена Одеської духовної семінарії архієпископа Унгенського і Ниспоренська Петра. Потім з вітальним і напутнім словом до студентів звернувся митрополит Агафангел, після чого, вручив медаль Святителя Інокентія Одеського I ступеня викладачеві семінарії, Кравченко Наталії Петрівні, з нагоди 80-ти річчя від дня народження.

Після завершення урочистих зборів митрополит Агафангел вручив випускникам дипломи про закінчення ОДС. Відзначилися студентам були вручені архіпастирські грамоти за труди на благо Святої Церкви.
Потім для всіх присутніх був даний концерт, в якому хор Одеської духовної школи під керуванням протоієрея Василя Петручка виконав богослужбові і народні співи.

ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ ЄПАРХІАЛЬНИЙ ОГЛЯД

Ми в Facebook