Новини

Митрополит Агафангел очолив Божественну літургію у Свято-Іллінському Одеському чоловічому монастирі

Його Високопреосвященству послужили архієпископ Арцизький Віктор

9 січня 2022 року, у Тиждень 28-й після П’ятидесятниці, після Різдва Христового, у соборному храмі Свято-Іллінського чоловічого монастиря молитовно вшанували пам’ять праведних Йосипа Обручника, Давида царя та Якова, брата Господнього.
Богослужіння архієрейським чином звершив Високопреосвященніший Агафангел, митрополит Одеський та Ізмаїльський. Його Високопреосвященству послужили архієпископ Арцизький Віктор, архієпископ Болградський Сергій, а також гості та духовенство монастиря.
За Божественною літургією Високопреосвященніший Агафангел висвятив у пресвітера диякона Романа Дяченка, а також звершив дияконську хіротонію насельника Свято-Іллінської обителі ченця Питирима.

САЙТ ОДЕСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

ПРАВОСЛАВНА ОДЕСА