Ми в православному Донбасі✝️

7 жовтня 2021 року делегація Одеської митрополії на чолі з Високопреосвященнішим Митрополитом Одеським і Ізмаїльським Агафангелом, на запрошення Правлячого архієрея Донецької єпархії Митрополита Донецького і Маріупольського Іларіона, прибула на Донбас.
8 жовтня, в день пам’яті преподобного Сергія Радонезького, Владика Агафангел звершив Божественну літургію в Свято-Сергіївському жіночому монастирі с. Сергіївка, Слов’янського району, Донецької області в співслужінні: Митрополита Горлівського і Слов’янського Митрофана, архієпископа Перемишльського і Горлицького Паїсія (Польська Православна Церква), вікарних архієреїв Одеської та Горлівської єпархії.
Після закінчення Божественної літургії було звершено славлення біля ікони Божої Матері «Скоропослушниця» і преподобного Сергія Радонезького. Митрополит Агафангел привітав Митрополита Іларіона, привітав його з 70-річчям від дня народження, 30-річчям від дня архієрейської хіротонія, з 25-річчям перебування на Донецькій кафедрі і підніс йому в дар ікону святителя Інокентія Одеського. За заслуги перед Одеською єпархією митрополиту Іларіону була вручена медаль святителя Інокентія Одеського першого ступеня.

ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ ЄПАРХІАЛЬНИЙ ОГЛЯД

Ми в Facebook