Новини

Молодіжний актив Свято-Іверського Одеського чоловічого монастиря в рамках акції #ДоброОб’єднює відвідав Михайлівську загальноосвітню школу-інтернат

На даний момент в Михайлівській школі-інтернаті навчаються 45 дітей у віці від 6 до 16 років.

30 вересня 2021 року з благословення Високопреосвященнішого Агафангела, Митрополита Одеського та Ізмаїльського, молодіжний актив Свято-Іверського Одеського чоловічого монастиря в рамках акції # ДоброОб’єднює відвідав Михайлівську загальноосвітню школу-інтернат | – || ступенів, яка знаходиться в Білгород-Дністровському районі Одеської області.

Протоієрей Іоанн Скалозуб звершив молебень за здоров’я, а потім передав архіпастирське благословення від Владики Митрополита Агафангела та серцево побажав усім співробітникам допомоги Божої.
Для дітей інтернату було закуплено: нова пральна машина, крани, в’язані іграшки ручної роботи та солодкі подарунки.

Директор інтернату Спориш Віктор Михайлович подякував молодіжний актив Іверського монастиря за подарунки і надану допомогу.

Телевізійний ЕпархиальнийОгляд

Ми в Facebook