☦️МІСІЯ ДУХОВЕНСТВА ОДЕСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ З БЛАГОЧЕННЯМ

⛪️🕊Для Одеської єпархії УПЦ минулий тиждень, як і попередні, вже за традицією був наповнений добрими справами, турботами про переселенців та військовослужбовців.🪖🤝

✍️У Біляївському благочинні (храм св. Олександра Невського в Ясках, настоятель протоієрей Максим Старков; храм свт. Миколи в Троїцькому, настоятель протоієрей Іоанн Дикун; храм свт. Миколи в Біляївці, настоятель протоієрей Віктор Мандра; Свято-Миколаїв храм в селі Градениці, протоієрей Ігор Ткачик) парафіяни на чолі з настоятелями надавали допомогу потребуючим місцевим жителям продуктами, пасхальними частуваннями та коштами. Крім того, від парафій сіл Майори, Кагарлик та Широка Балка було передано великодні подарунки для українських захисників. А силами духовенства та парафіян храму Собору Одеських Святих на чолі з настоятелем протоієреєм Олександром Воскобойником у селі Мирному для потреб ЗСУ було передано бронежилет, каску, тактичний рюкзак та продовольство.

✍️В Овідіопольському благочинні допомогу від місцевого духовенства було надано соціально незахищеним громадянам, а також силам територіальної оборони. Зокрема, духовенство та парафіяни Свято-Миколаївського собору в Овідіополі продовжують допомагати продуктами нашим захисникам і всім, хто сьогодні цього потребує складних життєвих обставин.

✍️У Білгород-Дністровському благочинні настоятель храму святого великомученика Іоанна Нового Сочавського протоієрей Рустик Виходців спільно з активом храму на День Радониці за традицією роздали нужденним людям хліб та продукти харчування, а церковні приношення передали для потреб пацієнтів психіатричної лікарні.

✍️В Ізмаїльському благочинні незаможні сім’ї та переселенці отримали пасхальні подарунки від духовенства та активних парафіян храмів. Так, настоятель храму свв. Костянтина та Олени прот. Платон Єнін із братією відвідали дитячий притулок “Гніздечко” у смт. Суворове, де розмістилися переселенці з Миколаївської області, та передали їм продукти та предмети першої необхідності для кращої організації побуту.

✍️У Саратському благочинні триває активна співпраця православної громади з гуманітарними організаціями, що надають підтримку переселенцям та нужденним людям. Також тут продовжують безпосередньо допомагати місцевим соціальним установам та військовослужбовцям. Так, настоятель Свято-Троїцького храму в селі Зоря протоієрей Микола Костов разом з активними парафіянами передали близько 300 кілограмів продуктів “Червоному хресту”, у військову частину в Сараті, військовослужбовцям, які несуть службу на місцевому блокпосту, підопічним будинки-інтернату в селі Велико. а також нужденним жителям сіл Зоря та Н. Новоросійська.

✍️У Кілійському благочинні духовенство, зокрема благочинний округи протоієрей Михайло Павлишин, та парафіяни храмів також надають посильну допомогу продуктами харчування військовослужбовцям.

Телевізійний ЕпархиальнийОгляд

Ми в Facebook