М.Агафангел відвідає скити Святогірської лаври

В цей же день Митрополит Агафангел відвідав скит на честь ікони Божої Матері «Всіх скорботних радість» с. Бородічное.

9 жовтня 2021 р Високопреосвященніший Митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел в супроводі Високопреосвященнійшого Митрополита Донецького і Маріупольського Іларіона відвідав скит Святогорської Свято-Успенської лаври на честь святителя Іоанна Шанхайського в с. Адамівка Слов’янського району Донецької області, який побудований на місці, де колись стояв будинок дворян Максимовичів – батьків святого Іоанна. Владику з хлібом-сіллю і квітами біля святої брами обителі зустріли насельниці скиту, після чого Владика Митрополит в супроводі Митрополита Святогірського Арсенія пройшов в монастирський храм, де приклався святинь. В обителі зберігається келійне крісло і омофор святителя Іоанна.
В цей же день Митрополит Агафангел відвідав скит на честь ікони Божої Матері «Всіх скорботних радість» с. Богородичне.

САЙТ ОДЕСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

ПРАВОСЛАВНА ОДЕСА