«ЛЮДИ ЦЕРКВИ» – Батюшка – реформатор о.Андрій Пінчук

Ми не змогли не звернути увагу на такий яскравий приклад православного християнина. Бажаємо Вам приємного перегляду!

«Люди Церкви» – проект Одеської єпархії УПЦ, що розкриває особистості людей, які доклали багато зусиль для прославлення нашої Святої Церкви.
Наша команда зустрілася з кліриком Дніпропетровської єпархії УПЦ протоієреєм Андрієм Пінчуком, який є батьком для 14 дітей, настоятелем прекрасного храму, старостою села в с.Волоське, і дізналися багато цікавого про життя дивного священика.
Отець Андрій відомий своїм неординарним підходом до багатьох речей, про які ми Вам розповімо в цьому випуску. Так само, наш герой став старостою села, що нетипово для священнослужителя і доклав багато зусиль, щоб відроджувалося село.
Як це відбувається, ми розповімо в новому випуску проекту «Люди Церкви».

Дорогі друзі якщо буде можливість підтримати нашу різнобічну діяльність та ініціативи залишимо тут реквізити:
💳
Для фізичних осіб: