Конференція військових священиків

🗓️18 жовтня 2023 р. у Свято-Троїцькому Браїлівському жіночому монастирі проходили збори військових священників УПЦ. З благословення Високопреосвященнішого Агафангела, митрополита Одеського та Ізмаїльського, Одеську єпархію УПЦ представляли протоієрей Максим Омельченко та протоієрей Андрій Шахов.

👆Ці збори проводяться щорічно задля обміну досвідом та презентації успішних напрацювань в напрямку взаємодії Церкви та Збройних Сил України.

🤝Наша делегація презентувала звіт соціально-гуманітарної роботи від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну та військовий требник, який було видано цього літа.

❗️Цього року учасники зборів також мали можливість відпрацювати прийоми першої медичної допомоги, що важливо для капеланів, які часто знаходяться в зоні бойових дій.

🧔🏻‍♂️Наш протоієрей Ілля Маніта, який зараз проходить реабілітацію, зміг вийти на відеозв’язок із учасниками зборів і отримав відзнаку за свій внесок у розбудову капеланської служби УПЦ від митрополита Білоцерківського і Богуславського Августина, голови Синодального відділу із взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями.

🙏Велика подяка організаторам за таку зустріч, на якій всі змогли поспілкуватися та обмінятися досвідом. Працюємо разом заради перемоги та збереження життів наших воїнів.

Телевізійний ЕпархиальнийОгляд

Ми в Facebook