ФОТОРЕПОРТАЖ «ПОКРОВСЬКОГО ПОЛЯ»

29 травня 2021 року з благословіння Високопреосвященнішого Митрополита Одеського та Ізмаїльського Агафангела в с. Маринівка Одеського району відкрився фестиваль молоді і сім’ї «Покровське поле», організований Одеською митрополією спільно з благодійним фондом «Покров і милосердя».
Відкриваючи Фестиваль, Митрополит Агафангел звернувся до всіх учасників зі словом привітання, в якому особливо підкреслив значення і роль Української Православної Церкви в сучасному суспільстві, яка закликає всіх до всеоб’едіняющему Добру.
На Фестиваль прибули почесні гості – архієреї УПЦ: Митрополит Новокаховський і Генічеський Філарет, Митрополит Сєверодонецький і Старобільський Никодим, архієпископ Обухівський Іона, архієпископ Южненський Діодор; представники влади: голова Одеської районної адміністрації Крук Ю. Ю., народний депутат України Скорик Н. Л., глава Усатівська ОТГ Маковейчук Ю. І., меценат Фестивалю Едельман А. В.
З вітальним словом до присутніх звернувся голова відділу у справах молоді архієпископ Обухівський Іона.
У підготовці даного заходу було задіяно більше ста священнослужителів Одеської Митрополії, волонтери, студенти, молодь.
Безпека заходи забезпечили співробітники Національної поліції, підрозділи ГСЧС, весь час чергування несли бригади екстреної медицини.
Не дивлячись на прогноз погоди, який віщував дощ, на Фестиваль прибутку більше чотирьох тисяч чоловік, до уваги яких був запропонований концерт творчих колективів і виконавців, і для яких максимально були створені можливості для повноцінного відпочинку – туристичний маршрут, спортивні змагання, бесіди біля вогнища, дитячі атракціони, аніматори. Всім гостям був запропонований вечерю, бажаючі змогли скористатися послугами Фудзон, де можна було придбати різну продукцію.
О 22:00 вікарій Одеської єпархії УПЦ архієпископ Южненський Діодор зробив традиційну молитву за згодою сотні людей молилися під відкритим небом разом духовенством.Затем продовжився концерт.
На нічліг залишилися більш чотириста чоловік, які розмістилися в 200 наметах.

Продивитись весь Фоторепортаж протоієрей Валерій Коровін👍

ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ ЄПАРХІАЛЬНИЙ ОГЛЯД