Новини

У храмі на честь святителя Миколая Чудотворця, розташованому в 5 оперативному корпусі

З благословення Високопреосвященнішого Агафангела, митрополита Одеського та Ізмаїльського, 1 червня, в день Міжнародного свята “Дня захисту дітей”, глава єпархіального Відділу фізичної культури і спорту, ієрей Дмитро Чеботарьов спільно з діючими професійними спортсменами відвідали Одеський слідчий ізолятор для неповнолітніх. у храмі на честь святителя Миколая Чудотворця, розташованому в 5 оперативному корпусі батько Дмитро звершив молебень. Після закінчення молебнем співу священик Дмитро передав благословення митрополита Агафангела, кожному ув’язненому було вручено молитвослов і євангеліє, солодка вода з цукерками, а від діючих спортсменів – спортивні костюми. О. Дмитро звернувся зі словами підтримки до присутніх, зазначивши, що у них є час і можливість переосмислити своє минуле життя і з Божою поміччю визначити своє майбутнє.

ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ ЄПАРХІАЛЬНИЙ ОГЛЯД

Ми в Facebook