Новини

Божественна літургія в храмі рівноапостольного князя Володимира і святої мучениці Людмили

28 липня Високопреосвященніший Агафангел, митрополит Одеський і Ізмаїльський звершив святкову Божественну літургію в храмі на честь рівноапостольного великого князя Володимира і мучениці Людмили, княгині Чеської у співслужінні настоятеля храму протоієрея Олександра Кобилецька і міського духовенства.
Храм побудований зусиллями родини героя України, почесного громадянина м Одеси Володимира Станіславовича Філіпчука.
За Божественною літургією була звершена хіротонія в сан пресвітера диякона Павла Левер.
Після закінчення богослужіння митрополит Агафангел звернувся до парафіян з архіпастирським словом, висловив подяку меценатам і благодійникам приходу.

САЙТ ОДЕСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

ПРАВОСЛАВНА ОДЕСА