🗓8-9 липня 2022 року для Одеської Єпархії УПЦ особливий день

😔З відомих і зрозумілих всіх причин хресних ход цього року не відбудеться

🙏⛪️ Святкування Тихвінської ікони Божої Матері та день заснування Свято-Покровського скиту с. Маринівка Одеського району. На честь цього чудотворного образу у скиту збудований чудовий літній храм.

🚶‍♂️🚶‍♀️Минулого року всі ми пам’ятаємо, як десятки тисяч віруючих, здійснюючи молитовний подвиг, йшли в скит пішки Хресною ходою, долаючи шлях довжиною тридцять сім кілометрів у спеку, з молитвою, для того, щоб розділити радість подяку молитву Богу і поклонитися з любов’ю образу Пречистої Богородиці.

😔З відомих і зрозумілих всіх причин хресних ход цього року не відбудеться. Але прославити Божу Матір у Її чудотворному образі «Тихвінському» та помолитися у Покровському скиті ми зможемо! 😊

☝️Для цього Одеська єпархія УПЦ з благословення митрополита Одеського та Ізмаїльського Агафангела організує автобуси для бажаючих паломників, які вирушать від великих храмів різних районів міста. Для цього вам необхідно завчасно дізнатися у своєму храмі, звідки вирушатиме автобус із вашого району та записатиметься.

🛂При собі обов’язково мати документ, що засвідчує особу та виконувати всі рекомендації, приписані Військовим становищем в Україні.🇺🇦

🗓8-го липня о 16:00 Всеношне бдіння у храмі Тихвінської ікони Божої Матері у Свято-Покровському Скиту с. Марінівка.

🗓9-го липня о 8:30 початок Божественної літургії, Хресна хода по території скиту та святкова трапеза.

☝️З усіх питань звертайтеся, будь ласка, до настоятеля Вашого храму або на гарячу лінію Одеської єпархії УПЦ: пишіть нам у
📲VIBER, WhatsApp, Telegram

Телевізійний ЕпархиальнийОгляд