3️⃣🗓Три місяці війни принесли Україні незліченну кількість сліз та горя

Щодня ворог забирає нові життя як наших військовослужбовців, так і мирних громадян, які гинуть від куль, осколків та під завалами своїх будинків, які стали для них останнім прихистком.
⛪️Одеська єпархія Української Православної Церкви дієво, подумки та молитовно перебуває з кожним українцем. Ми щодня допомагаємо всім, кому вдалося врятуватися та опинитися в безпечному місці, а також тим, хто прямо зараз захищає нашу свободу та незалежність. І ми, на жаль, продовжуємо проводжати в останній шлях уродженців Одещини, які загинули в бою. 🪖

🙏😔Так, цього місяця ми попрощалися:
– з воїном Опанасом Халіковим. Поховання здійснив настоятель Свято-Димитрієвського храму смт Березине свящ. Георгій Журжі.
– з Михайлом Кіосе, який загинув у боях під містом Ізюм. Поховання воїна очолив архієпископ Болградський Сергій.
– з Геннадієм Силічовим. Відспівування воїна було звершено у храмі ікони Божої Матері «Споручниця грішних» у місті Чорноморськ.
– Сергієм Васильєвим та Ігорем Барабашем. Чин відспівування та поховання було здійснено у храмі Донської ікони Божої Матері на Західному цвинтарі Одеси.

🙏🕊Від імені Одеської єпархії УПЦ висловлюємо свої щирі співчуття близьким та товаришам по службі загиблих воїнів. І просимо згадувати у своїх молитвах ці нові імена, просячи Господа про упокій їхніх душ. 🤲⛪️🕊

Телевізійний ЕпархиальнийОгляд

Ми в Facebook