Новини

«Це наш подарунок місту. Важливо зберегти сім'ю. Сім'я - мала Церква.

17 липня 2021 року митрополит Одеський і Ізмаїльський АГАФАНГЕЛ звершив освячення і відкриття «Алеї вірності, любові і примирення», присвяченій сімейним цінностям, яка знаходиться в парку імені Шевченка.

Ініціатором і натхненником створення паркового ансамблю став настоятель одеського храму на честь ікони Божої Матері «Всіх скорботних Радість» Української Православної Церкви протоієрей Іоанн Горіа.

На алеї встановлена ​​Білоцерківська ікона Божої Матері і камінь із Кани Галілейської – місця, де Господь зробив перше чудо і благословив шлюб.

Як зазначив митрополит Агафангел у своєму архіпастирському слові, відкриття даного місця послужить зміцненню інституту сім’ї і допоможе всім людям зрозуміти, що сім’я-це основа нашої Церкви і держави
«Сподіваємося, що ця прекрасна« Алея кохання »стане традиційною для відвідування закоханими і молодятами в день весілля. Всі зможуть помолитися тут і отримати благословення Божої Матері, відчути силу благодаті з Кани Галілейської, де Христос благословив і освятив шлюбний союз »-зазначив митрополит Агафангел.

Після відкриття і освячення Алеї митрополитом Агафангелом відбувся святковий концерт за участю музичних колективів, а також роздача іконок святих Петра і Февронії – православних покровителів сім’ї.

На території алеї було встановлено скульптурні композиції, серед яких «Лавочка примирення» із зображенням серця і обручок; банера зі знаменитим «гімном любові» апостола Павла; картини, що закликають зберегти сім’ю і піклуватися про батьків.

На дорожньому покритті алеї зображені цитати, присвячені коханню і сімейному щастю.

«Це наш подарунок місту. Важливо зберегти сім’ю. Сім’я – мала Церква. Її насаджує і благословляє Сам Господь. Ми хочемо, щоб сімейні цінності, фортеця шлюбу популяризувалися в нашому суспільстві. На «лавочку примирення» символічно викувані обручки – як золоте кільце не руйнується, щоб таким міцним став шлюб. Такий сенс ми хотіли донести до молоді Одеси і гостей міста, до сімей », – розповів одеський настоятель протоієрей Іоанн Горіа.

ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ ЄПАРХІАЛЬНИЙ ОГЛЯД

Ми в Facebook