Новини

😊🙏 Обговорення особливостей православної місії УПЦ у сучасному інформаційному просторі

😊🙏Днями ми зустрічали в Одесі представників деяких єпархіальних засобів масової інформації, церковних блогерів та громадських діячів з усієї України на заході, що мав назву «Обговорення особливостей православної місії УПЦ у сучасному інформаційному просторі». Ми покликали найбільш впливових діячів, які реалізують просвітницькі та місіонерські проекти в інтернеті, щоб у дні оксамитового сезону на одеському узбережжі поспілкуватися про те, що нас об’єднує, чим ми можемо стати корисні один одному, і як більш ефективно вести діалог між Церквою та мирянами.

📃Дуже дякуємо колегам з Києва, Львова, Рівного, Сум, Полтави,Хмельницького та Мукачева за те, що знайшли час та сили на дискусію, ділилися своїм досвідом, були відкриті та щирі.

📇Чесний відгук про зустріч, Одесу, одеситів та Одеську єпархію читайте у статті Юлії Комінко на сайті Діалог.Тут.😊⛪️

👍Дуже рекомендуємо👍👇

Телевізійний ЕпархиальнийОгляд