☦️ЧЕКАЄМО ВАС НА МОЛИТВУ!

🗓8-9 липня 2022 року для Одеської Єпархії УПЦ особливий день

🙏⛪️ Святкування Тихвінської ікони Божої Матері та день заснування Покровського скиту с. Марінівка.

☝️Для цього Одеська єпархія УПЦ з благословення митрополита Агафангела організує автобуси для бажаючих паломників, які вирушать від великих храмів різних районів міста. Для цього вам необхідно завчасно дізнатися у своєму храмі, звідки вирушатиме автобус із вашого району та записатиметься.

🛂При собі обов’язково мати документ, що засвідчує особу та виконувати всі рекомендації, приписані Військовим становищем в Україні.🇺🇦

🗓8-го липня о 16:00 Всеношне бдіння у храмі Тихвінської ікони Божої Матері у Свято-Покровському Скиту с. Марінівка.

🗓9-го липня о 8:30 початок Божественної літургії, Хресна хода по території скиту та святкова трапеза.

☝️З усіх питань звертайтеся, будь ласка, до настоятеля Вашого храму або на гарячу лінію Одеської єпархії УПЦ: пишіть нам у
📲VIBER, WhatsApp, Telegram

Телевізійний ЕпархиальнийОгляд