8 мая

По благословению митрополита Агафангела клирик Одесской епархии принял участие в торжественном возложении цветов к монументу «Неизвестного матроса» в парке им. Т. Г. Шевченко

8 мая 2018 года, в день памяти и примирения, по благословению Высокопреосвященнейшего Агафангела, митрополита Одесского и Измаильского, благочинный храмов Таировского городского округа протоиерей Владимир Терлецкий вместе с руководством города и области, представителями религиозных конфессий региона принял участие в торжественном возложении цветов к монументу «Неизвестного матроса» в парке им. Т. Г. Шевченко.

В своём слове,протоиерей Владимир отметил:
 «У ці травневі дні український народ, як і весь цивілізований світ, відзначає 73-тю річницю перемоги над німецьким фашизмом. Ми відзначаємо знаменну перемогу добра над злом – миру над війною. Дуже дорогою ціною далася ця перемога, і значення її  не можна перебільшити. Православ’я за всіх часів ставилось з великою повагою до воїнів, які ціною власного життя захищали життя й безпеку ближніх. За словами Господа нашого Ісуса Христа: "Немає більше тієї любові, як хто душу свою покладе за друзів своїх" (Ін. 15:13).

Сьогодні, в дні коли ми продовжуємо святкувати Пасху – перемогу Життя над смертю, в дні коли ми святкуємо закінчення Другої світової війни, сердечно вітаю захисників нашої Вітчизни, які власним прикладом довели вірність євангельський істині. По благословенню Агафангела, митрополита Одеського та Ізмаїльського в храмах Одеської Єпархії будуть відслужені панихиди за жертвами Другої світової війни, молебен за мир та злагоду в Україні, за захисників Вітчизни.

Ми молимось також за всіх тих, хто поклав своє життя заради життя майбутніх поколінь. Нехай Всемилостивий Господь упокоїть їх душі з праведними, а живим дарує мир та здоров`я на многая та благая Літа. Христос воскрес - Воістину Воскрес!»